Click for more products.
No produts were found.

Озима цибуля саджанка (сіянка) Бургос

Ранньостиглий, до 60-70 днів, Напівсолодкий, золотисто-жовтий, круглий

35,00 ₴
Фасовка
  • 0,5кг
  • 1кг
  • 5кг
В наявності
Опис

Сверхранній вид овальної форми. Період дозрівання -60-70 днів. Маса склалася цибулини -100-150 р Луска щільна золотисто-жовтого кольору, сама цибулина білого кольору. Смак гострий. Сорт підходить для вирощування на перо.

Перевагою цибулі золотий овальної є висока врожайність, стійкість до стрілкування, потіжність кореневої системи, підходить для всіх типів грунтів. Рослина дуже потужна з добре розвиненим, великим листовим апаратом, з сильним восковим нальотом, цибулини щільні і вирівняні. Сорт стійкий до стрілкування. Подвійна шкірка щільно прилягає до цибулини і забезпечує високу схоронність товарних якостей при зберіганні. Придатна для тривалого зберігання і може добре зберігатися до нового врожаю не втрачаючи своїх властивостей, не схильна до гниття.

Використовується для споживання у свіжому вигляді, так як цибулини солодкого смаку особливо даний сорт цибулі доречний в салатах і стравах зі свіжих овочів, вміст сухих речовин - близько 11%, може бути використаний для заморозки (на кубики).

Ранній вид. Період дозрівання 60-70 днів. Форма овальна (довгаста). Маса склалася цибулини 100-150 г. Колір сухої луски золотистий, сама цибулина білого кольору. Смак гострий. Характеризується відмінними лежкостью і зберіганням.

Деталі товару
Товари цієї категорії
Недавно переглянуті товари

Меню

Settings